SMARTCABINET SOFTWARE – SEMINÁŘ

01. června 2023 10:00

POZNAMENEJTE SI DO SVÝCH KALENDÁŘŮ TERMÍN NAŠÍ AKCE SMARTCABINET SOFTWARE
1.6.2023 OD 10:00 DO 16:00 HOD. V NAŠEM SHOWROOMU V BRNĚ.
Místo: SHOWROOM, Písečná 509/5, 620 00 BRNO (Areál Manag, hala 100)

Představíme Vám náš software SMARTCABINET, pomocí kterého jste schopni Váš nábytek nejen nakreslit, ale také jednoduše přenést do výroby.

SMARTCABINET je intuitivní CAD/CAM software pro zakázkovou výrobu nábytku vhodný pro malé podnikatele i velké výrobní společnosti. Umožňuje rychlý návrh, vizualizaci a cenovou nabídku pro vaše zákazníky, automaticky generuje výrobní dokumentaci, nářezové plány a sumáře materiálu. Jednoduchá kompatibilita například pro CNC stroj nebo nářezové centrum, aniž by bylo nutné zakázku programovat na stroji dílec po dílci.

Jde o modulární systém, který dokáže kompletně řešit náročné požadavky na všech úrovních výroby v nábytkářském průmyslu. SMARTCABINET je vhodný jak pro firmy bez strojního vybavení, tak pro společnosti vyžadující přesné a spolehlivé propojení mezi návrhem, konstrukcí, technologií a CNC výrobou.

SMARTCABINET slouží k tvorbě grafického návrhu, lze ho rozšířit o 3D vizualizace, kalkulace zakázek, tvorbu výkresů, generování reportů a zakázkové dokumentace, ukládání projektů a další užitečné funkce.
Nejprve si vytvoříme projekt ve zmiňovaném softwaru a následně si daný projekt vyrobíme – tedy nařežeme na nářezovém centru WN250, olepíme na stroji Akron 1440 a na obráběcím centru Rover AS 1532 provedeme finální vrtací a frézovací operace.

PROGRAM SEMINÁŘE:
10:00 Začátek a přivítání
10:10 Prezentace společnosti TEKMA
10:30 Představení CAD/CAM softwaru SMARTCABINET, tvorba projektu
12:00 OBĚD
13:00 Výroba nakresleného projektu na strojích – formátování, olepování, vrtání a frézování
15:00 Prostor pro individuální diskuze

Těšíme se na setkání s Vámi!
Váš TEKMA team

COSMOSOFT

Registrovat se