Obchodní zástupce (CZ)

Obchodní zástupce

Pracovní náplní obchodního zástupce je hledat nové obchodní příležitosti, péče o portfolio stávajících významných zákazníků, budování dlouhodobých obchodní vztahů a vedení technických i obchodních jednání

Pracovní úvazek
HPP
Město
Farského 932/5, 620 00 Brno-Tuřany, Česká republika
Hrubá mzda
30 000 - 60 000 Kč
Délka úvazku
Na dobu neurčitou

Popis pracovní pozice

Baví Vás v rámci zaměstnání cestovat po celé České republice a ne sedět v kanceláři?

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • budete hledat nové obchodní příležitosti, ale postaráte se i o portfolio stávajících významných zákazníků
  • budete budovat dlouhodobé obchodní vztahy
  • vedení technických i obchodních jednání
  • pracoviště - Česká republika, centrála Brno, ČR

Zaměstnanecké výhody a benefity

  • Perspektivní a zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dobré platové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění ve výši 30 000 Kč ročně
  • Možnost využití bezúročné půjčky
  • Vánoční odměna

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • jste energický a nebojíte se zvednout telefon, navštívit zákazníka
  • jste samostatný, flexibilní, důsledný a dotahujete věci do konce
  • jste přesvědčivý, aktivní a kreativní
  • máte zkušenosti s prodejem CNC strojů nebo dřevoobráběcích strojů, nástrojů, příslušenství v oboru průmyslových strojů
  • komunikativní znalost angličtiny (interní komunikace na denní bázi a/nebo s dodavateli)
  • jste ochotný a schopný cestovat
  • ŘP skupiny B

Co Vám nabízíme

  • práci v úspěšné společnosti, kde je možné se realizovat a profesně i osobnostně se rozvíjet
  • společnost nabízí zajímavé finanční ohodnocení a bonusy, automobil, mobilní telefon, notebook a flexibilní pracovní dobu
  • jedná se o nestereotypní práci v perspektivní oblasti výroby nábytku, opracování dřeva, plastů, hliníku a kompozitních materiálů
  • fixní plat + provize
  • zaměstnání na HPP
  • automobil
  • notebook, mobilní telefon

Jazykové znalosti

  • nutná komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem - nutná podmínka

Máte zájem o práci u nás?
Ozvěte se nám!