Automatizace

Jako společnost si uvědomujeme, že automatizace v našem sektoru už není daleká budoucnost. Požadavky zákazníků, kteří řeší problémy s nedostatkem personálu, řešíme takřka každodenně, proto v našem sortimentu naleznete řešení automatizace pro obráběcí centra, dělící pily, olepovací stroje a další stroje. Každý projekt je pro nás unikátní, protože si uvědomujeme, že potřeby zákazníků jsou rozdílné. Nejsou nám cizí ani robotické systémy, které dokáží nahradit namáhavé operace.

Winstore

Winstore je automatizovaný sklad pro optimalizovanou správu velkoplošných materiálů ve velkovýrobě, při současném zaručení snížení výrobních časů a nákladů. Může být zabudován do tzv. nesting a formátovacích buněk, za účelem…

Zobrazit produkt »

Winner W1

Winner W1 je řada systémů pro nakládání a vykládání dílců pro vysokovýkonné, automatizované linky, obzvláště vhodná pro formátovací-olepovací a vrtací linky. Flexibilní konfigurace umožňující přizpůsobení v závislosti na logistické struktuře zákazníka.

Zobrazit produkt »

Winner W2/W3

Winner W2 je řešení pro průměrné a vysokovýkonné nakládací a vykládací linky u kterých jsou vysoká rychlost manipulace a bezpečné oddělení dílce předpoklady pro plynulost nakládání. Ideální řešení pro flexibilní vrtací procesy,…

Zobrazit produkt »

Winner W4

Winner W4 je nakládací systém plně integrovaný do jednostranných olepovacích strojů pro automatickou správu dílců čekajících na olepení.

Zobrazit produkt »