CNC obráběcí centra

Obráběcí centra značky Rover od společnosti Biesse splňují i ty nejvyšší požadavky zákazníků.
Modelové řady rozdělujeme podle typu stroje například na Nestingové obráběcí centra, kde dílec je držen pomocí vakua a dále na stroje řady Materia, což jsou obráběcí centra v 5-osách s možností široké konfigurace jak v rozměrech stroje tak i vybavení. Obrábět je možné dílce z plastů, hliníku, pěn, karbonu a dalších kompozitních materiálů. Jejich použití najdeme v automobilovém průmyslu, v letectví, ale také ve stavebnictví, zdravotnictví a dalších odvětvích.

Materia CL

Materia CL je řada všestranných, kompaktních, 5-osých obráběcích center navržených pro uspokojení širokého spektra potřeb vysokorychlostního obrábění z hlediska pokročilých a kompozitních materiálů a speciálních nebo vrstvených pryskyřic…

Zobrazit produkt »

Materia LD

Model Materia LD je mimořádně všestranné 5-osé portálové obráběcí centrum s posuvným příčníkem, navržené pro uspokojení širokého spektra potřeb vysokorychlostního obrábění v oblasti ořezávání plastových a kompozitních materiálů,…

Zobrazit produkt »

Materia FC

Model Materia FC je 5-osé portálové obráběcí centrum, navržené pro vykonávání úkonů vysokorychlostního obrábění pokročilých materiálů a hliníku se složitými tvary, vyžadujících vyšší přesnost a konstantní interpolaci os….

Zobrazit produkt »

Rover Plast J FT

Rover Plast J FT je číslicově řízené obráběcí centrum s portálovou strukturou pro nestingové operace. Maximální kvalita a spolehlivost jsou zaručeny společně s bezkonkurenční cenou.

Zobrazit produkt »

Rover Plast A FT

Rover Plast A FT je CNC obráběcí centrum, které se díky specifickým inovacím v oblasti zpracování technologických materiálů osvědčilo mimořádnou spolehlivostí a konkurenceschopnosti.

Zobrazit produkt »

Rover Plast A SMART FT

ROVER PLAST A SMART FT je nové vysoce výkonné obráběcí centrum s velmi kompaktní konstrukcí portálového systému, vybavené bezpečnostními polštářky pro dosažení maximální ochrany.

Zobrazit produkt »

Rover Plast B FT

Rover Plast B FT je nové portálové CNC obráběcí centrum s pracovním stolem FT pro provádění úkonů nesting na plastových a kompozitních materiálech. Rover Plast B FT je…

Zobrazit produkt »