Obráběcí centra pro obrábění panelů

Naše obráběcí centra jsou také určena pro obrábění panelů. Velmi populárními jsou potom stavební panely jako například alucobond nebo různé sendvičové panely. Je zde také možná konfigurace s chytrým skladem nebo nakládacím a vykládacím stolem. Jsme si vědomi, že u těchto materiálů, kde je velká náchylnost k poškrábání, je nutné dbát na způsob pohybu materiálu po stole.

Rover Plast J FT

Rover Plast J FT je číslicově řízené obráběcí centrum s portálovou strukturou pro nestingové operace. Maximální kvalita a spolehlivost jsou zaručeny společně s bezkonkurenční cenou.

Zobrazit produkt »

Rover Plast A FT

Rover Plast A FT je CNC obráběcí centrum, které se díky specifickým inovacím v oblasti zpracování technologických materiálů osvědčilo mimořádnou spolehlivostí a konkurenceschopnosti.

Zobrazit produkt »

Rover Plast A SMART FT

ROVER PLAST A SMART FT je nové vysoce výkonné obráběcí centrum s velmi kompaktní konstrukcí portálového systému, vybavené bezpečnostními polštářky pro dosažení maximální ochrany.

Zobrazit produkt »

Rover Plast B FT

Rover Plast B FT je nové portálové CNC obráběcí centrum s pracovním stolem FT pro provádění úkonů nesting na plastových a kompozitních materiálech. Rover Plast B FT je…

Zobrazit produkt »