Obráběcí centra pro zpracování pěny

Obráběcí centra tzv. nestingového typu mohou být mimo jiné vybaveny také oscilačním nožem, který se využívá právě pro řezání pěn. V kombinaci s například 5 osou jednotkou se jedná o skutečně flexibilní obrábění pěnového materiálu s velkými možnostmi a rychlostí. Stroje jsou také schopny frézovat pěny s tvrdší membránou nebo s různými příměsi.

Rover Plast J FT

Rover Plast J FT je číslicově řízené obráběcí centrum s portálovou strukturou pro nestingové operace. Maximální kvalita a spolehlivost jsou zaručeny společně s bezkonkurenční cenou.

Zobrazit produkt »

Rover Plast A FT

Rover Plast A FT je CNC obráběcí centrum, které se díky specifickým inovacím v oblasti zpracování technologických materiálů osvědčilo mimořádnou spolehlivostí a konkurenceschopnosti.

Zobrazit produkt »

Rover Plast A SMART FT

ROVER PLAST A SMART FT je nové vysoce výkonné obráběcí centrum s velmi kompaktní konstrukcí portálového systému, vybavené bezpečnostními polštářky pro dosažení maximální ochrany.

Zobrazit produkt »

Rover Plast B FT

Rover Plast B FT je nové portálové CNC obráběcí centrum s pracovním stolem FT pro provádění úkonů nesting na plastových a kompozitních materiálech. Rover Plast B FT je…

Zobrazit produkt »