O společnosti TEKMA

Společnost TEKMA působí na trhu již od roku 2003 jako významný dodavatel dřevoobráběcích strojů, technologií a řešení pro dřevařský a nábytkářský průmysl a pro firmy obrábějící plasty, hliník a jiné kompozitní materiály. Jsme výhradním obchodním zástupcem firem Biesse S.p.A, Costa Levigatrici, Greda a Cefla Finishing pro Českou a Slovenkou republiku. V naší široké nabídce máme mnoho dalších strojů a technologií umožňujících požadované řešení a optimalizaci nákladů s důrazem na vysokou kvalitu finálních výrobků.

Společnost poskytuje v celé České a Slovenské republice záruční a pozáruční servis, prodej kompletního sortimentu originálních náhradních dílů a příslušenství. Technickou podporu a servisní zásahy provádí sehraný a odborně vyškolený servisní tým, školený přímo u výrobce zařízení.

V únoru 2018 jsme otevřeli nový showroom s cílem zpřístupnit stávajícím a novým zákazníkům vybrané dřevoobráběcí stoje a technologie, na nichž je možné fyzicky vyzkoušet jednotlivé činnosti a možnosti obrábění nebo zpracování materiálů. Prostory nového showroomu slouží také pro školení obsluhy dřevoobráběcích strojů a CNC programování. Rovněž rádi umožníme odborným školám a učilištím po vzájemné dohodě možnost exkurze v prostorách showroomu a/nebo provádění odborné praxe s praktickým využitím dřevoobráběcích strojů.